Publicat 05 Ian 2019 | Expiră 05 Feb 2019

contabil junior

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent(ă) facultate contabilitate/comert
- Cunoscător (oare) in MS Office.
- Cooperant(ă) și cu spirit de echipă.
- Atent(ă) la detalii, serioasă și punctuală.
- Rapiditate în execuție.
- Capacitate de asimilare a noilor cunoștiințe profesionale.

Descrierea jobului

Descriere job:
va asigura buna desfășurare a activităților de analiză, sortare și îndosariere a documentelor justificative primite de la partenerii de business & departamentele operationale.
- va întocmi evidența contabilă, în baza documentelor justificative primite
- va asigura suportul profesional sefului contabil, pentru derularea cu succes a activităților lucrative zilnice repartizate de acesta
- va răspunde față de directorul financiar pentru respectarea temenelor de execuție a lucrărilor repartizate, precum și pentru calitatea profesională a acestora.
- va comunica către partenerii de business diverse infomații/cerințe/solicitări necesare bunei desfășurări a activităților curente.
Beneficii:
- condiții avantajoase promovare și perfecționare profesională .
- mediu de lucru performant .

Ascendum Machinery SRL este una din cele mai importante companii din Romania care comercializeaza utilaje profesionale pentru constructii. De peste 9 ani reprezentam cu succes brand-ul Volvo si altele atat pe piata locala cat si in Rep. Moldova.

Expirat
contabil junior  -  ascendum machinery srl