Publicat 24 Feb 2019 | Reactualizat 25 Feb 2019 | Expiră 27 Mar 2019

Contabil junior / Student

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa aiba studii economice superioare in curs.
Avantaj pentru studentii ASE, contabilitate ( CIG ), finante.
Orientare spre actiune si spre rezultate;
Atitudine orientata spre clienti;
Cunoasterea programului de contabilitate Saga Software reprezinta un avantaj.
Persoana cu abilitati de organizare,responsabila in relatia cu portofoliul de clienti.
Bune abilitati de comunicare , seriozitate, dinamica,spirit de lucru in echipa.

Descrierea jobului

Contabilitate primara si financiara pana la nivel de balanta;
Intocmire declaratii lunare in conformitate cu legislatia in vigoare;
Operare in Revisal modificari salariale;
Laptop de serviciu.
Program flexibil.

Misiunea noastră este să întrecem nivelul așteptărilor clienților prin livrarea de servicii de calitate și personalizarea nevoilor acestora, adaptate cerințelor pieței și reglemetărilor legislative în materie de Contabilitate, Consultanță Fiscală și Audit Financiar.

Expirat
Contabil junior / Student  -  Contello Audit SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles