Publicat 28 Iun 2019 | Reactualizat 21 Iul 2019 | Expiră 28 Iul 2019

Contabil Junior (Junior Accountant)

1 post

Candidatul ideal

Echipa noastra se mareste! Cautam o colega sau un coleg care:

- este dispus sa învețe și sa se dezvolte continuu personal și profesional (punem și noi la dispoziție resurse pentru asta)
- este organizat și atent la detalii
- ii place sa duca la bun sfârșit task-urile alocate
- are studii economice superioare sau este inca student la o facultate de profil;
- experienta nu este necesara, insa trebuie sa aiba cunostinte solide de contabilitate si fiscalitate
- are cunostinte privind softuri specifice de contabilitate și MS Office
- vrea sa lucreze intr-o echipa care creste constant

Descrierea jobului

Care sunt sarcinile tale?

- verificarea facturilor emise clientilor societatii;
- verificarea incasarilor si corelarea acestora cu facturile emise
- inregistrarea documentelor pentru cele 2 registre de casa
- intocmirea unor declaratii si dosare pentru institutiile publice si depunerea acestora

Ce iti oferim?

- salariu fix stabilit în funcție de nivelul de pregătire
- tichete de masa
- mediu de lucru plăcut, birou în clădire de birouri
- oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tânăra
- postul este disponibil pentru o perioada nedeterminata
- training pentru desfasurarea activitatilor prestate in cadrul firmei
- posibilitati de avansare;

Catmobile.ro este unul din cele mai mari distribuitori de accesorii pentru telefoane si tablete din Romania.

Lansati la jumatatea anului 2014 cu o echipa formata din persoane tinere si dinamice, ne dedicam profesionalismul satisfacerii nevoilor clientilor nostri. Avem ca puncte forte energia, adaptabilitatea si motivatia.

Te asteptam in echipa noastra!

Contabil Junior (Junior Accountant)  -  CATMOBILE.RO