Publicat 03 Mai 2019 | Expiră 03 Iun 2019

Contabil Junior in agentie de evenimente & PR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare in domeniul financiar - contabil.
- Cunostinte bune de operare calculator (MS Office);
- Persoana responsabila, eficienta, atenta la detalii, cu dorinta de a invata, de a se perfectiona in domeniul financiar-contabil.

Descrierea jobului

- Inregistrarea in programul informatic al companiei, pe baza procedurilor interne de lucru potrivit reglementărilor contabile aplicabile, a documentelor financiar-contabile: facturi, deconturi de cheltuieli, extrase bancare, etc;
- Arhivarea documentelor care au fost verificate si inregistrate;
- Evidenta soldurilor de clienti si furnizori;
- Evidenta veniturilor si cheltuielilor in avans;
- Verificare jurnale vanzari si cumparari;
- Inventariere patrimoniala.

Smartpoint este cea mai importantă agenție independentă din România, oferind încă din anul 2005 servicii integrate de comunicare pentru companii din industrii variate, în zona Europei de Est.

Expirat
Contabil Junior in agentie de evenimente & PR  -  Smartpoint Consulting

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles