Contabil interesat de profesia de Audit

TOPIA SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 2800 - 3500 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Cautam o persoana cu experienta medie in contabilitate si fiscalitate, si cu abilitati Excel decente, interesata de o cariera in Audit financiar;
  • Absolvent de studii economice, fara studii in derulare, si fara naveta;
  • Va rugam nu aplicati fara o experienta precedenta in contabilitate / fiscalitate si abilitati Excel.

Descrierea jobului

  • Profesia de auditor este una care ofera varietate, o intensa curba a invatarii si acces in multinationale;
  • Nu se cere o experienta precedenta in audit, noi invatam juniorii ceea ce este necesar ca ei sa progreseze profesional si in trei-patru ani sa atinga pozitia de Audit Senior;
  • Apreciem perseverenta, munca in echipa si dinamismul necesar lucrului la client si pe proiecte.

Societate de audit financiar, evaluare, consultanta fiscala cu sediul in Sibiu si operand in mai multe judete, lucram pentru clienti multinationali.
Publicat 26 nov. 2021 Reactualizat 8 dec. 2021 Expiră 26 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos