Publicat 23 Iun 2019 | Reactualizat 21 Iul 2019 | Expiră 24 Iul 2019

Contabil Gestiune

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Absolvent studii economice (de preferinta, sectia Contabilitate si Informatica de Gestiune);
  • Experienta minimum 3 ani in domeniu;
  • Cunostinte de contabilitate primara;
  • Cunostinte de legislatie gestiune stocuri;
  • Cunostinte operatiuni import/export si vamale;
  • Cunoastere operare PC - MS Office -nivel avansat;
  • Capacitate de organizari si planificare;
  • Atentie la detalii;

Descrierea jobului

  • Evidenta stocurilor, introducerea datelor si prelucrarea tuturor operatiunilor de gestiune (intrari, iesiri, transferuri);
  • Verificarea stocurilor pe fiecare magazin in parte, identificarea si corectarea inadvertentelor;
  • Evidenta gestiune: intocmire note de intrare receptie, verificare si introducere bonuri de consum, verificare fise de magazie;
  • Emitere facturi catre client;
  • Inregistrarea facturilor de la furnizorii interni/externi in programul contabil.
  • Evidenta nir-urilor si a bonurilor de consum;
  • Verificare documente vamale la introducerea NIR-ului;
  • Supravegherea si verificarea stocurilor de marfa si descarcarea de Gestiune;
  • Inventarierea stocurilor si introducerea inventarelor in sistemul contabil;

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Contabil Gestiune  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles