Contabil evidenta primara

Karpaten Turism - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 2500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Loial, perseverent, constiincios, flexibil
- Experienta in domeniu min 3 ani

Descrierea jobului

- tinerea la zi a evidentelor pe furnizori;
- alocarea facturilor primite de la furnizori pe centre de cost;
- verificarea facturilor primite de la furnizori;
- mentinerea contactului permanent cu toti furnizorii, in scopul de a rezolva orice probleme legate de facturi;
- evidenta curenta a soldurilor furnizorilor;
- evidenta stocurilor la hoteluri
- inregistreaza si verifica plata furnizorilor de marfa/servicii;
- contabilizeaza facturile de la furnizori si verifica soldurile;
- inregistreaza plati, facturi si deconturi de cheltuieli in concordanta cu procedurile stabilite,
- verifica si inregistreaza facturile primite de la furnizori;
- inregistreaza platile efectuate catre furnizori.

Beneficii:
- salariul de baza + sporuri
- decontarea transportului
- bonuri de masa

Turoperator cu dezvoltare rapida pe piata de incoming si outgoing a Romaniei, cu o cifra de afaceri in 2019 de 35,6 mil EUR

Publicat 12 oct. 2021 Reactualizat 11 nov. 2021 Expiră 11 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos