Publicat 03 Sep 2020 | Reactualizat 22 Sep 2020 | Expiră 03 Oct 2020

Contabil evidenta primara/part time

1 post

Candidatul ideal

- Loial, perseverent, constiincios, flexibil
- Experienta in domeniu min 3 ani

Descrierea jobului

- Tinerea la zi a evidentelor pe furnizori;
- Alocarea facturilor primite de la furnizori pe centre de cost;
- Verificarea facturilor primite de la furnizori;
- Mentinerea contactului permanent cu toti furnizorii, in scopul de a rezolva orice probleme legate de facturi;
- Evidenta curenta a soldurilor furnizorilor;
- Inregistreaza si verifica plata furnizorilor de marfa/servicii;
- Contabilizeaza facturile de la furnizori si verifica soldurile;
- Inregistreaza plati, facturi si deconturi de cheltuieli in concordanta cu procedurile stabilite,
- Verifica si inregistreaza facturile primite de la furnizori;
- Inregistreaza platile efectuate catre furnizori;

Beneficii:
- Salariul Brut (part time) 350 euro / sporuri de sezon
- Decontarea transportului

Turoperator cu dezvoltare rapida pe piata de incoming si outgoing a Romaniei cu o cifra de afaceri in 2019 de 35,2 mil EUR

Contabil evidenta primara/part time  -  Karpaten Turism

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles