CONTABIL/ECONOMIST

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Minim 2 ani experienta intr-un departament financiar-contabil
- Studii economice
- Abilitati PC : Word, Excel, Outlook
- Persoana organizata, riguroasa, flexibila si cu simtul raspunderii
- Atitudine proactiva si pozitiva; integritate
- Atentie la detalii
- Experienta HoReCa

Descrierea jobului

- Gestionare facturi și solduri clienți
- Gestionarea stocurilor de marfa, a materialelor auxiliare, consumabilelor, obiecte de inventar
- contabilitate primara
- Intocmirea NIR, bonuri de consum, devize de lucrari, facturi
- Pregatirea rapoartelor pe clienti - zilnic, saptamanal, lunar
- Confirmari de sold clienti (comunicarea cu clientii)
- Experienta operare program contabilitate
- Experinta in firme de HoReCa constituie avantaj

Societate comerciala Le Pigeonnier SRL angajeaza pentru restaurant crama din statiunea Olimp, sat 23 August, jud. Constanta, in conditii avantajoase,contabil/economist: Le Pigeonnier SRL - https://www.closdescolombes.eu/prezentare.php

Publicat 28 iul. 2022 Reactualizat 11 aug. 2022 Expiră 27 aug. 2022