Contabil Economist

Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Studii economice superioare ;
- Cunostinte bune ale pachetului Microsoft Office, in special Excel ;
- Experienta de minim 2 ani in domeniul financiar-contabil ;
- Abilitati de comunicare , relationare, planificare si management al timpului.

Descrierea jobului

- Gestioneaza un portofoliu de firme , mentine legatura cu clientii si furnizorii ;
- Realizeaza totalitatea activitatilor contabile conform legislatiei ;
- Solicita , sorteaza si arhiveaza documentele contabile .

Descrierea companiei

Combinatul de Celuloză și Hârtie S.A.
Drobeta Turnu-Severin, Bulevardul Nicolae Iorga nr. 2,
Mehedinți
Publicat 6 iun. 2022 Reactualizat 4 iul. 2022 Expiră 6 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos