Contabil Economist

CEDEXPERT - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Ce ne dorim de la tine?

Sa aplici în practică cunoștințele de contabilitate și fiscalitate dobândite până acum
Sa fii deschis și să te adaptezi usor la schimbări
Sa-ti doresti sa muncesti in echipa
Sa-ti doresti sa excelezi în acest domeniu
Sa ai abilități de lucru atât online cât și offline cand te intalnesti cu clienții
Energie și dorință să aduci îmbunătățiri constante în aria responsabilitatilor tale
Sa comunici deschis, sa oferi si sa primești feedback într-un mod constructiv
Să ai experiență practică în contabilitate între 3-5 ani
*experiența într-un cabinet contabil constituie un avantaj

Descrierea jobului

  • Ce iti oferim?

Vei avea acces la know-how-ul CEDEXPERT
Suntem deschisi sa impartasim constant cunoștințele contabile, fiscale si multe altele
Vei avea acces la cursuri și platforme de specialitate
Vei beneficia de workshop-uri periodice pe diverse teme care te vor ajuta sa gestionezi mai eficient provocarile (time management, task management, comunicare eficienta, vanzari, etc)
Vei avea un mentor dedicat pe o perioada de 3 luni de la angajare
Vei interactiona cu clienții din portofoliul tău
Te vom primi în spațiul nostru de lucru modern și vei avea propriul spațiu de lucru
Vei beneficia de un telefon personal de birou
Tinem la sanatatea angajatilor, astfel vei beneficia de abonament de sanatate în Rețeaua Regina Maria
Vom merge în teambuilding anual în locații atractive din țară cu traineri specializati
Vei beneficia de un sistem de remunerare personalizat, adaptat obiectivelor și motivației tale

Descrierea companiei

  • Cine suntem?

CEDEXPERT este o companie care s-a dezvoltat în Marghita, și și-a pus bazele în Cluj-Napoca în urmă cu 7 ani. Gestionăm un portofoliu diversificat de clienți din mai multe domenii de activitate. Viziunea noastra pe urmatorii ani este sa eficientizam si sa digitalizam atat procesele interne cât și pe cele oferite clientilor nostri. Elementul pe care ne concentrăm în momentul de față este sa formăm un colectiv dinamic, flexibil si curios de provocările zilnice.

Dacă crezi ca ești persoana pe care noi o căutam, te asteptam sa faci parte din echipa noastra!

Publicat 23 mai 2022 Expiră 22 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos