CONTABIL / ECONOMIST

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3000 - 3500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • studii superioare sau medii, experienta 2 ani
  • Locatie: Afumati Ilfov

Responsabilitati:
  • Inregistrarea de documente programul de contabilitate: facturi de achizitii bunuri si servicii(interne ,intracomunitare si externe), NIR,verificare facturi clienti, deconturi de cheltuieli, incasari si plati conform registrului de casa(lei si valuta), extrase de cont bancar(lei si valuta), punctaje cu furnizori si clienti, verificare componenta solduri conturi contabile .
  • Intocmirea de situatii si rapoarte financiar-contabile pentru managementul companiei, verificarea si corelarea acestora.
  • Participarea in activitatea valorificare a inventarelor, participarea la arhivarea documentelor contabile.

Descrierea companiei

Transporturi rutiere de marfuri perisabile.
Publicat 10 nov. 2021 Reactualizat 8 dec. 2021 Expiră 10 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos