Publicat 05 Ian 2021 | Reactualizat 02 Feb 2021 | Expiră 05 Feb 2021

Contabil / Economist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experimentat, mereu informat si flexibil
Capacitate de a comunica usor
Gestioneaza timpul corect
Atent la detalii

Descrierea jobului

Efectuarea inregistrarilor contabile in conformitate cu legislatia in vigoare,
Inregistrarea incasarilor si a platilor conform extrasului de cont,
Inregistrarea incasarilor si a platilor in numerar conform registrului de casa,
Urmarirea si verificarea platilor catre furnizori si a incasarilor de la clienti,
Evidenta soldurilor de clienti si furnizori,
Intocmirea si verificarea jurnalelor de cumparari, vanzari,
Inchidere conturi de venituri si cheltuieli ,verificare balanta lunara
Intocmire si depunere declaratii fiscale / declaratii intrastat, statistici
Intocmire si depunere bilanturi
Efectuare cash flow-uri
Intocmirea diverselor rapoarte necesare analizei financiare ( analiza indicatorilor economici, analiza datelor finaciare si stabilirea de concluzii)
Indosarierea si arhivarea documentelor financiar contabile,

Suntem un grup de firme cu obiect principal de activitate - comert si servicii

Expirat
Contabil / Economist  -  ABI ROPLATI SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles