Publicat 11 Sep 2019 | Expiră 11 Oct 2019

Contabil / Economist

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în Financiar / Contabilitate

Candidatul ideal

Angajam contabil cu minim 2 ani de experienta in Departamanetul Financiar Contabil, intr-o companie multinationala.

Aptitudini personale - vor fi testate in perioada de proba:
- Deschis spre invatare;
- Responsabil pentru task-urile efectuate;
- Acceptarea criticilor in mod constructiv;
- Proactiv, Autodidact, Comunicativ, Creativ, Corect, Spirit analitic;
- Capabil de continua dezvoltare;
- Vine in intampinarea nevoilor colegilor in masura cunostintelor;
- Cunostinte contabilitate si de legistatie;
- Cunostinte Excel, nivel acceptat - avansat. Candidatul va fi testat;
- Sa aiba cunostinte despre cum se lucreaza cu procedurile interne ale unei companii multinationale;
- Cunoasterea limbii engleze in stadiul avansat este obligatorie.
- Cunoasterea SAP si EXCEL reprezinta un avantaj major.

Descrierea jobului

- Inregistrare in programul SAP a urmatoarelor documente:

  • facturi de achizitie cu inregistrari complexe;
  • deconturi de cheltuieli;
  • reconcilierea conturilor;

- Mentinerea relatiei cu furnizorii in scopul mentinerii soldurilor la zi;
- Asistenta in cadrul auditului in aria de responsabilitate.

Beneficii:
-tichete de masa;
-asigurare medicala.

Punct de lucru:zona Promenada Mall, Bucuresti

Contabil / Economist  -  AGC GRUP

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles