Publicat 20 Ian 2017 | Reactualizat 17 Feb 2017 | Expiră 21 Feb 2017

contabil de gestiune

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Este persoana cu experienta relevanta in contabilitatea de gestiune, care are cel putin urmatoarele calitati:
-rigurozitate in respectarea atributiilor de serviciu si a procedurilor interne;
-capacitatea de a lucra uneori si sub presiune;
-capacitatea de a face lucrurile corect si la timp;
-este foarte ordonata si atenta la detalii;
-apreciaza corect raspunderea pe care o are in calitate de responsabil de gestiune;
-este amabila si dornica sa fie suport atat pentru colegi, cat si pentru clienti;
-este incantata de ceea ce face si isi doreste sa se dezvolte in continuare.

Descrierea jobului

Postul pentru care recrutam este de contabil gestiune la divizia noastra Colorama. Acesta presupune realizarea cel putin a urmatoarelor activitati:
-gestionarea tuturor stocurilor de materii prime, materiale, produse finite, marfa etc.;
-eliberarea sau intrarea de bunuri din/in depozit doar pe baza de documente justificative, pe care le intocmeste personal;
-intocmeste rapoarte de productie si facturi de vanzare;
-face aprovizionarea de stocuri, in functie de necesarul diviziei;
-organizeaza livrarile de comenzi catre clienti prin intermediul unui curier rapid;
-operatiuni de front-office in divizia Colorama (incasare la casa de marcat, preluare si dirijare clienti spre operatorii de productie sau prestari servicii, consiliere clienti).

Beneficii:
-salariu negociat in urma interviului de angajare, tichete de masa, abonament de sanatate la o clinica privata.

Copy Center-ul COLORAMA® este o divizie de productie a Roxer Grup SA. Inca de la infiintare (anul 1999), Colorama utilizeaza echipamente de inalta productivitate si calitate, marca XEROX si ofera clientilor servicii profesionale in domeniul tiparului digital, in orice tiraje si in cele mai scurte termene de executie.
Seriozitatea, grija fata de clienti si fata de angajati, ne-au ajutat sa crestem si sa ne dezvoltam in permanenta.

Afla mai multe informatii despre noi pe site www.roxergrup.ro ( colorama.ro).

Expirat
contabil de gestiune  -  Roxer Grup SA