Contabil de gestiune,economist

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Studii superioare economice, cunostinte avansate de legislatie financiar - contabila;
Experienta minim 3 ani in domeniu;
Onestitate si confidentialitate.

Descrierea jobului

- economist cu experianta , abilitati specifice departamentului financiar si administrativ
- experienta vasta in lucrari specifice gestiunii de stocuri , materiale , marfuri
- abilitati in verificare documente primare de evidenta stocuri , registru casa si jurnale contabile
- atributii specifice departamentului financiar si administrativ
- negociere contracte furnizori
- intocmire contracte clienti noi care platesc cu OP
- negociere permanenta de preturi cu furnizorii si urmarirea respectarii lor
- intalniri cu noi furnizori / cereri de oferta / cautare de produse
- autorizatie restaurant ( primarie , UPFR )
- intcomire contracte de munca
- intocmire fisa de post
- verificare dosare PSI / SSM
- anunta persoana responsabila de SSM / PSI de noile angajari
- intocmire acte aditionale , modificari CIM
- intocmire dosare cercetare disciplinara
- transmite noile angajari catre firma de contabilitate pentru REVISAL
- transmite inchiderile de contracte catre firma de contabilitate pentru REVISAL
- verifica documentele ptimare inainte de predare catre firma de contabilitate
- verifica inregistrarile si procedeele de prelucrare a datelor de catre firma de contabilitate
- remediaza neconformitatile aparute
- participa la inventariere
- propune inventariere patrimoniului anual
- intocmeste dosarul de inventariere
- pregateste meniul restaurantului ( selectii impreuna cu bucatarul sef )
- comanda consumabile birou , casierii, facturiere , chibrite
- intocmeste si transmite pontajul catre firma de contabilitate
- verifica statul de plata primit de la firma de contabilitate

Descrierea companiei

Restaurant cu specific italian in zona Baneasa

Publicat 19 oct. 2021 Expiră 18 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos