CONTABIL / CUSTOMER SERVICE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 4000 - 7000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Experienta minim 3 ani in domeniul activitatii financiar-contabil;

​Absolvent studii economice(de preferinta, sectia Contabilitate si Informatica de Gestiune);

Cunoastere operare PC - MS Office -nivel avansat;

Cunoasterea legislatiei si a documentelor financiar-contabile din ANGLIA constituie un avantaj;

Capacitate de organizare si planificare;

Persoana cooperanta si cu spirit de echipa;

Persoana atenta la detalii, ce ofera seriozitate si punctualitate;

Excelente abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

Responsabilități:

Implicare in procesele de raportare financiară lunară;

Responsabilități de contabilitate: înregistrarea facturilor furnizorilor, înregistrarea facturilor clienților, procesarea deconturilor și a cheltuielilor angajaților, gestionarea numerarului, alte sarcini de contabilitate primară;

Pregatirea intrărilor de jurnal și rapoartele conturilor lunare;

Tinerea evidenței contractelor furnizorilor;

Implicare în activitățile de salarizare;
Publicat 21 apr. 2022 Expiră 21 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos