Publicat 04 Iul 2008 | Reactualizat 03 Aug 2008 | Expiră 04 Aug 2008

Contabil cu Experienta

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare ASE
- Expert Contabil
- Experienta in domeniul financiar contabil 7 ani;
- Cunoasterea legislatiei in domeniu si a fiscalitatii;
- Cunostinte solide de contabilitate, IAS, ISA
- Capacitate de sinteza
- Capacitate de a lucra in echipa
- Cunostinte operare PC (Ms.Office, Internet);
- Cunostinte limba engleza - nivel mediu;
- Persoana serioasa, responsabila, corecta;
- Candidatul ideal ar trebui sa poata coordona contabili juniori care pot efectua inregistrari specifice, dar nu pot intocmi un bilant sau raportari specifice in domeniu.

Descrierea jobului

- Verificarea – urmarire inregistrari contabile
- Verificare urmarire casa, banca, intocmire jurnale client, furnizori, decontare cheltuieli-venituri
- Verificare intocmire balanta pe departamente
- Intocmire- verificare situatii financiare lunare, semestriade, anuale
- Intocmire rapoarte financiare catre managementul firmei

Descrierea companiei

Lider in Industria serviciilor turistice din Romania.

Expirat