Publicat 28 Mar 2008 | Reactualizat 27 Apr 2008 | Expiră 28 Apr 2008

Contabil cu experienta

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare economice finalizate (de preferinta contabilitate);
- Experienta de minim 3 ani intr-o pozitie similara;
- Capacitatea rezolvarii unor sarcini multiple simultan;
- Abilitati de administrare si supervizare;
- Abilitati de comunicare si negociere, de lucru in echipa , in conditii de stres;
- Proactiv, anticipativ si preventiv;
- Engleza –avansat;

Descrierea jobului

-Contabilitate primara
-Intocmeste declaratii de impozite, taxe si contributii;
-Participa la intocmirea situatiilor financiare si a altor raportari interne .

Un grup de firme ce acopera majoritatea domeniilor de activitate precum: Farmaceutic, Distributie, Echipamente medicale, Software, Webdevelopment, Hardware,Consultanta Financiara, Investitii & Constructii, Publicitate.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.