Publicat 21 Oct 2019 | Reactualizat 11 Nov 2019 | Expiră 20 Nov 2019

CONTABIL CU EXPERIENTA

CONFIDENTIAL
1 post

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în Financiar / Contabilitate, Tipografii / Edituri

Candidatul ideal

Experienta consistenta in contabilitate.

Excelente abilitati in lucrul cu Excell.

Cunoasterea Ciel V7-ERP, cunoastere Ciel Salarii constituie avantaj.

Abilitati de comunicare, sociabilitate.

Cunoastere temeinica legislatie fiscala in vigoare.

Foarte bun in lucrul in echipa dar si individual.

Dedicat muncii sale si obisnuit cu predarea lucrarilor in termenele prestabilite.

Studii superioare in contabilitate.

Descrierea jobului

Contabilitate pana la balanta.
Evidenta gestiunii stocurilor si calculatie cost descarcare.
Verificare corectitudinii inregistrarilor contabile.
Prelucrare fisiere Excell.
Pregatire raportari saptamanale.

Descrierea companiei

Tipografie cu 100 angajati in sectorul 2, Bucuresti.

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

CONTABIL CU EXPERIENTA  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles