Publicat 03 Ian 2019 | Expiră 08 Ian 2019

CONTABIL CU EXPERIENTA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• cunoștințe solide în domeniul contabil și fiscal
• experiență evidență contabilă minim 3 ani
• abilități avansate de lucru pe calculator (MS Office, experiență operare în softuri de contabilitate, cunoașterea programului SAGA constituie un avantaj)
• se vor solicita referințe de la locurile anterioare de muncă

Descrierea jobului

• preluarea și verificarea documentelor contabile de la clienți
• efectuarea de înregistrări contabile
• întocmirea ștatelor de salarii
• întocmirea balanței de verificare
• întocmirea declarațiilor fiscale
• arhivarea documentelor specifice
• participarea activă la rezolvarea sarcinilor echipei
• executarea altor activități în legătură cu îndeplinirea sarcinilor de serviciu

Angajator: Firmă de expertiză contabilă cu sediul în orașul Constanța (membru CECCAR)
Durata contractului - nedeterminata

Expirat