Publicat 05 Ian 2008 | Reactualizat 03 Feb 2008 | Expiră 05 Feb 2008

Contabil cu experienta, studii superioare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Contabil cu experienta, studii superioare obligatoriu.
Femeie sau barbat, nota buna la examenul de licenta.
Recomandari.

Descrierea jobului

Contabilitate Full, complet.
La facturare exista alta persoana.

Descrierea companiei

ONLINESHOP SRL
Comert electronic in tara si in Piatra Neamt prin magazin.
Produse electronice: camere foto,
camere video, statii radio, detectoare radar

Expirat
Contabil cu experienta, studii superioare  -  Onlineshop SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles