Contabil cu experienta (P. Neamt)

AUTO DIN SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- studii superioare de contabilitate si experienta in domeniu de minim 5 ani;
- cunostinte teoretice si practice in domeniul legislatiei economice necesare exercitarii functiei;
- experienta in lucrul de echipa;
- abilitati de comunicare (relationare), seriozitate, personalitate dinamica;
- Integritate morala si etica profesionala;
- cunostinte avansate de operare PC (Excel in special).

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:
- verifica documentele contabile si asigura supervizarea financiar-contabila a acestora;
- intocmeste balanta contabila si face analize pe baza rezultatelor obtinute si previzionate;
- pregateste declaratiile si raportarile periodice, lunare, semestriale si anuale.

Beneficii Oferite:
- mediu de lucru placut;
- colaborare cu o echipa profesionista;
- posibilitate de dezvoltare profesionala.

SC AUTO DIN SRL - Comert on-line de anvelope si jante auto, prin intermediul site-urilor: www.anveloshop.ro, www.anvelopemag.ro, www.auto-din.ro

Publicat 22 nov. 2021 Expiră 22 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos