Contabil - Craiova

CONFIDENTIAL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ne dorim in echipa noastra o persoana motivata, pregatita sa preia din mers sarcinile complexe ale departamentului de contabilitate, disponibila sa invete si ii invete si pe ceilalti, interesata sa profeseze in domeniul Business Travel, iar noi te sustinem intru totul pe tot parcursul procesului de integrare si crestere profesionala.
Ca atare, daca ai cel putin 5 ani de experienta in domeniul contabilitatii, vorbesti si scrii in limba engleza la nivel mediu, stii sa folosesti un computer (Word, Excel, Internet), comunici si relationezi cu usurinta atat cu clientii, cat si cu colegii si esti o persoana organizata, dinamica, orientata catre rezultate, aplica pentru acest job!

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
Experienta in domeniu de cel putin 5 ani
Cunostiinte in domeniul operatiunilor bancare si valutare
Cunostinte de intocmire declaratii fiscale, raportari statistice, raportari BNR
Cunostinte de contabilitate pana la balanta, inclusiv
Experienta in utilizarea unui program de contabilitate
Cunostinte de baza in utilizarea programelor informatice de tip Microsoft Office
Experienta in contabilitatea si fiscalitatea agentiilor de turism constituie un avantaj

Oferim:
Un job stabil, intr-o firma care respecta diversitatea si promoveaza autenticitatea, drept valori esentiale ale organizatiei
Un salariu competitiv, corelat cu obiectivele dezvoltarii profesionale convenite periodic cu managementul companiei
O foaie de parcurs profesional cu repere clare, tangibile, corelata cu posibilitati de crestere in cadrul organizatiei
Invatare continua, pe baza celor mai respectate surse ale industriei evenimentelor de afaceri, si suport pentru dezvoltarea personala
Recunoastere interna si recompensare pentru meritele profesionale dovedite
Bonuri de masa
Asigurare medicala privata
Un spatiu de birouri modern, confortabil, intr-o locatie ultra-centrala, in proximitatea hub-uri de transport in comun

Suntem o agentie de turism, partener regional a unei corporatii - leader in domeniul turismului de afaceri.
Cautam, pentru birourile noastre din Bucuresti, candidati experimentati pentru pozitia de contabil in cadrul Departamentului financiar – contabilitate.
Publicat 12 nov. 2021 Expiră 12 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos