Publicat 19 Mar 2019 | Expiră 19 Apr 2019

CONTABIL/CONTABILITATE PRIMARA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

TE VREM IN ECHIPA NOASTRA DACA AI:

  • Experienta in domeniu de minim 1 an,
  • Cunostinte privind legislatia in domeniul contabilitatii,
  • Cunostinte generale de operare soft-uri contabile;
  • Abilitate de a lucra cu termene limita;
  • Abilitati de analiza si sinteza,atentie la detalii,foarte buna gestionare a timpului;
  • Spirit de echipa si dorinta de a colabora cu colegii pentru un obiectiv comun.

Descrierea jobului

TE ASTEPTAM IN ECHIPA NOASTRA,PENTRU A TE OCUPA DE:

  • Inregistrarea si verificarea documentelor contabile in programele de evidenta contabila;
  • Organizarea si tinerea contabilitatii clientilor,conform legislatiei in vigoare;
CE ITI OFERIM?
  • Oferim salariu motivant,contract de munca 8 ore/zi
  • Lucrul intr-o echipa dinamica;
  • Acces la o baza de date generoasa din punct de vedere al spetelor din domeniu;
  • Lucrul alaturi de profesionisti cu experienta in domeniu;
  • Posibilitatea de a colabora cu societati mari,de referinta in domeniile lor de activitate;

Expirat
CONTABIL/CONTABILITATE PRIMARA  -  SC SECRETARY DATE CLASS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles