de ani Fără Frică...

Publicat 14 Mar 2019 | Expiră 14 Apr 2019

CONTABIL CONTABILITATE PRIMARA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent de studii de specialitate
Elemente de contabilitate primara
Experienta anterioara pe un post similar
Cunostinte operare PC (Excel, Word, Ciel,Internet)
Persoana serioasa, loiala si corecta
Constituie un avantaj experienta in domeniul - Servicii Transport

Descrierea jobului

-Intocmeste documentele de gestiune comerciala: facturi,
-Verifica documentatia specifica transport CMR , Comenzi transport . avize
- intocmeste corespondenta documentelor de transport
- Rezolva problemele interdepartamentale aparute
- Arhiveaza sistematic si cronologic documentele contabile ale societatii
- Intocmeste si prezinta rapoartele specifice catre managementul companiei

Domeniul de activitate al companiei il reprezinta comercializarea de produse petroliere prin intermediul partenerilor (Rompetrol, Lukoil, Mol, Petrom, OMV, Gazprom), fiind in momentul de fata unicul broker de carburant din Romania.

Expirat
CONTABIL CONTABILITATE PRIMARA  -  CARDOIL AVANTAJ SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles