CONTABIL / CONTABILA - ECONOMIST

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cabinet de expertiza fiscala judiciara angajeaza CONTABIL - ECONOMIST

Candidatul trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii minime:
- studii superioare de specialitate in domeniul economic
- experienta minima de 2 ani in domeniul contabil (orice nivel este acceptat)
- cunoasterea programelor de contabilitate Ciel sau Saga constituie un avantaj

Descrierea jobului

Candidatul ales va gestiona un portofoliu de clienti conform pregatirii si experientei sale (pe diverse domenii de activitate), va opera documentele contabile lunare, va intocmi evidenta contabila pana la nivel de balanta si va intra in responsabilitatea sa depunerea declaratiilor fiscale (daca experienta nu cuprinde intreaga gama, va fi invatat la locul de munca). Sunt EXCLUSE din atributiile sale intocmirea bilantului, evidenta personalului (cu declaratiile aferente) si calculele impozitelor.

Descrierea companiei

Candidatului i se ofera:
- salariu motivant
- mediu de lucru placut
- dezvoltare profesionala continua in domeniul economic
Cabinetul de fiscalitate este prezent pe piata locala cu o prezenta de peste 20 ani, avand un portofiliu extins si variat de clienti, in diverse domenii de activitate, creand posibilitatea pentru un profesionist de dezvoltare si perfectionare continua.
Publicat 2 mai 2022 Reactualizat 30 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos