Publicat 12 Iun 2019 | Reactualizat 12 Iul 2019 | Expiră 13 Iul 2019

Contabil/consultant Suport ERP

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
Absolvent al unei facultati cu profil tehnic, ori economic
Cunoasterea proceselor economice dintr-o companie, in functie de specificul activitatii desfasurate, constituie un avantaj
Experienta pe aplicatii de tip ERP, constituie un avantaj
Cunostinte de MS SQL Server, constituie un avantaj
Atentie la detalii, aptitudini tehnice, punctualitate, seriozitate, abilitati de comunicare, atat verbal cat si scris, cu clientii si echipa
Cunoasterea/intelegerea circuitului de documente, marfa si servicii in cadrul unei organizatii
Persoana orientata spre rezultat si satisfacerea clientului
Permis conducere categoria B.

Descrierea jobului

Ofera suport si solutii clientilor privind aplicatia ERP
Analizeaza cerintele clientilor, instaleaza si configureaza aplicatia ERP conform acestor cerinte
Instruieste utilizatorii in ceea ce priveste exploatarea aplicatiilor
Asigura suport tehnic post-implementare in exploatarea aplicatiilor, rezolvand problemele legate de utlizare si functionare semnalate de client
Raspunde prompt la nevoile clientilor;
Urmareste solutionarea fiecarei cerinte a clientilor de la preluare si pana la finalizarea acesteia;
Mentine un nivel ridicat de satisfactie a clientilor

Oferta (bonusuri, beneficii)
Salariu motivant
Bonusuri in functie de performante
Program de integrare intr-o echipa tanara si dinamica
Acces la un mediu de lucru prietenos care iti favorizeaza schimbul de idei si initiativa persoanala, unde vei invata in fiecare zi si iti vei dezvolta cariera
Posibilitate de promovare.

Pluriva este o companie IT furnizoare de solutii informatice complete: ERP, dezvoltare software si servicii informatice de business. Scopul Pluriva il constituie eficientizarea modelului de business al clientilor si cresterea performantei si profitabilitatii acestora. Valorile definitorii ale firmei sunt: Inovatia, Flexibilitatea, Profesionalismul si Spiritul de echipa.
Compania numara 45 de angajati, avand competente in analiza, dezvoltare, implementare, suport, servicii de infrastructura software si hardware. Reteaua de parteneri si reprezentanti nationali Pluriva acopera toate judetele tarii si constituie garantia executarii unor servicii de implementare si suport de cel mai inalt nivel.

Sediul central se afla in Bucuresti, locul unde compania a fost infiintata in anul 1998.

Expirat
Contabil/consultant Suport ERP  -  Pluriva S.R.L.