Contabil/a Primara

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Abilitati foarte bune de organizare, comunicare şi relaţionare cu oamenii
  • Cunoasterea si limbii engleza si/sau germane constitue un avantaj
  • Cunostinte bune de operare PC: program de contabilitate, produsele Office, Google
  • Capacitate de observatie, analiza, punctualitate si perseverenta

Descrierea jobului

  • sa intocmeasca documente contabile si documente specifice activitatii de transport (facturi interne/externe, deconturi deplasare, pontaj) in conformitate cu dispozitiile legale in vigoare
  • sa inregistreze in evidenta contabila documentele puse la dispozitie, sa intocmeasca rapoarte si situatii in baza evidentei contabile;
  • sa desfasoare activitatea de corespondenta cu partenerii sau diverse institutii

Descrierea companiei

Compania: UNIOIL S.R.L
Regiune: Oradea

Publicat 27 apr. 2022 Expiră 27 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos