Publicat 05 Iul 2006 | Reactualizat 04 Aug 2006 | Expiră 05 Aug 2006

CONTABIL/A (30.01.07) ok

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:
* Studii superioare
* Cunostinte Word,Excel , program de contabilitate
* Experienta aproximativ 2 ani

Persoana ideala trebuie sa fie organizata, dornica sa invete, meticulos, bun profesionist, responsabila.

Descrierea jobului

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI.
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA INTERVIULUI DIRECT
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT ABSOLUT INSUFICIENTE

Sarcini si atributii:
* Inregistrari contabile primare;
* Analiza si urmarirea incasarii de creante pe baza contractelor existente;
* Analiza soldurilor contabile privind datoriile societatii si plata acestora (scadente, rapoarte)
* Inregistrarea contabila si arhivarea documentelor de casa si banca;
* Contabilitatea mijloacelor fixe;
* Asigura legatura cu celelalte departamente.

BENEFICII:

Salariul fix net lunar este de : 350-400 EURO
- Prima paste si craciun
- Prime anuale

* Program de lucru: L- V 8:00 - 17:00. in care o ora este pauza.
* Forma de angajare - contract individual de munca pe durata nedeterminata.

Modalitate de inscriere:

MODALITATE DE INSCRIERE:

* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE NTERVIU DIRECT
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE
* PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9-16 la telefon: 327.66.55 si 327.79.79

Descrierea companiei

CLIENTUL NOSTRU ESTE DEALER AUTO - Intretinere si Reparatii

www.mediamarket.ro

Expirat
CONTABIL/A (30.01.07) ok  -  MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles