Publicat 10 Mai 2019 | Reactualizat 09 Iun 2019 | Expiră 10 Iun 2019

Consultanti Vanzari Fashion -Magazinele Collective/Nike

8 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii medii
Experienta in domeniul fashion/sport este de dorit;
Persoană deschisă, pozitivă, spontană, orientată către clienţi;
Excelente abilităţi de comunicare şi servire clienti;
Vocabular comercial ingrijit, eticheta servire;
Limba engleza - nivel uzual (citire, vorbire, intelegere)

Descrierea jobului

Ofera clientilor o servire premium completa;
Propune produsele potrivite solicitarilor clientilor;
Ofera informatii relevante despre specificul brandurilor si a trendurilor actuale;
Mentine un mediu de lucru profesionist, ordonat si estetic în magazin;
Realizează cu acuratete receptia produselor;
Indeplineste corespunzator sarcinile operationale trasate;
Se auto-instruieste permanent si participa la traininguri specifice brandurilor;

Beneficii:
Contract de munca pe durata nedeterminata;
Pachetul salarial - 1800 Ron net + Tichete de masa 300 Ron lunar
Program flexibil in ture dimineata sau dupa amiza in functie de nevoile tuturor colegilor din magazin;
Se asigura training de produs si customer service;
Se asigura echipament complet din produsele comercializate;
Mediu de lucru elegant, clienti premium, oportunitati de dezvoltare profesionala si promovare;
Concursuri periodice motivationale pentru angajati, cu premii in produse din magazin sau in bani;
Reducere de 20% la produsele comercializate de companie;
Facilitati de abonamente la sali se sport prin programul 7card;

FF Group Romania este unul dintre jucatorii cei mai importanti din industria locala de fashion retail. Distribuitor si retailer pentru brandurile Nike, Converse, UGG Australia, Emporio Armani, Juicy Couture, Calvin Klein Jeans, Scotch&Soda, G-Star Raw, Franklin&Marshall. Retailer pentru branduri internationale de fashion renumite.

Compania FF Group Romania a fost infiintata in anul 1999 sub numele de Elmec Romania si este in acest moment cel mai important retailer national de articole sportive si fashion, fiind parte a grupului international Folli Follie. Compania detine o retea proprie de magazine exclusive Nike, Folli Follie, Calvin Klein Jeans, precum si magazine multibrand care ofera un portofoliu de marci premium apreciat de catre cei mai exigenti clienti: Collective, Sport Loft si _KIX.

Dezvoltandu-se constant, echipa noastră se află in căutare de profesionişti. Alătură-te nouă şi trimite CV-ul tău, insoţit de o fotografie recenta, catre:

FF Group Romania, Departamentul Resurse Umane

Str. Ion Campineanu nr. 2, Sector 1, Bucureşti

E-mail: recruitment@ffgroup.ro

www.ffgroup.ro

Pentru detalii despre politica de confidentialitate a prelucrarii DCP a companiei puteti solicita informatii la adresa de email: (DCP = Date cu Caracter Personal).

Expirat
Consultanti Vanzari Fashion -Magazinele Collective/Nike  -  FF GROUP ROMANIA