Publicat 10 Feb 2017 | Reactualizat 10 Mar 2017 | Expiră 14 Mar 2017

Consultanti Vanzari - Magazinele Nike Park Lake

30 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii medii/superioare
Stil personal de imbracaminte, accesorizare, hairstyle fashion/sport;
Experienta in domeniul fashion/sport este de dorit;
Persoană deschisă, pozitivă, spontană, orientată către clienţi;
Excelente abilităţi de comunicare şi servire clienti de top;
Vocabular comercial ingrijit, eticheta servire;
Limba engleza - nivel uzual (citire, vorbire, intelegere)

Descrierea jobului

Ofera clientilor o servire premium completa;
Propune produsele potrivite solicitarilor clientilor;
Ofera informatii relevante despre specificul brandurilor si a trendurilor actuale;
Mentine un mediu de lucru profesionist, ordonat si estetic în magazin;
Realizează cu acuratete receptia produselor;
Indeplineste corespunzator sarcinile operationale trasate;
Se auto-instruieste permanent si participa la traininguri specifice brandurilor;
Se preocupa constant de tinuta sa la magazin, inspirand un stil fashion.

FF Group Romania (fosta Elmec Romania) este unul dintre jucatorii cei mai importanti din industria locala de fashion si sport retail care comercializeaza branduri precum Nike, Converse, UGG Australia, Juicy Couture, Calvin Klein Jeans, Armani Jeans, Scotch&Soda, Napapijri, G-Star Raw, Franklin&Marshall prin intermediul cunoscutelor magazine Collective, Nike, Kix, Folli Follie si Calvin Klein Jeans.

Dezvoltandu-se constant, Echipa noastră se află in căutare de profesionişti. Alătură-te nouă şi trimite CV-ul tău, insoţit de o fotografie recenta, la:� FF Group Romania, Departamentul Resurse Umane�
Ion Campineanu nr 2,District 1, Bucureşti�
E-mail:� recruitment@ffgroup.ro�
www.ffgroup.ro

Expirat
Consultanti Vanzari - Magazinele Nike Park Lake  -  FF GROUP ROMANIA (fosta Elmec Romania)