Consultant / Vanzator Bauturi Alcoolice

ALFA 98 SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Esti o persoana energica, organizata, deschisa si cu o atitudine proactiva? Daca ai si permis de conducere categoria B, cunostinte minime despre bauturi alcoolice si iti place sa interactionezi cu oamenii (pentru ca va trebui sa le oferi consultanta in alegerea bauturilor dorite), esti aproape angajat. Mai trebuie doar sa ne cunoastem.

Descrierea jobului

- Implicarea activa in promovarea si vanzarea bauturilor alcoolice din showroom-ul nostru;
- Receptie marfa si aranjarea produselor pe rafturi/depozit;
- Pregatirea coletelor pentru comenzile online;
- Livrarea comenzilor cand este cazul;
- Pastrarea curateniei la locul de munca.

Alfa 98 SRL este o companie cu peste 23 ani de experienta in domeniul comercializarii de bauturi alcoolice.

Pentru mai multe informatii despre domeniul de activitate, va rugam sa accesati site-ul nostru: www.alfadrink.ro
Publicat 29 iun. 2021 Reactualizat 27 iul. 2021 Expiră 29 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos