Publicat 17 Feb 2017 | Reactualizat 19 Feb 2017 | Expiră 20 Mar 2017

Consultant vanzari

4 posturi

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba engleza

Candidatul ideal

- Esti o persoana dinamica cu varsta cuprinsa intre 18-28 de ani cu experienta in promotii, vanzari, servicii de infrumusetare sau esti la inceput de drum si iti doresti o cariera in strainatate (se oferă training profesional gratuit)
- Bune abilitați de negociere
- Persoană motivată, activa și pozitivă.
- Spirit de lucru in echipă.
- Capacitate de a lucra in conditii de stres si aglomeratie
- Limba engleza la nivel conversational este obligatorie insa cel putin o limba straina de circulatie internationala in plus, reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Iti doresti un job in strainatate? Esti o persoana activa si vrei sa castigi pe masura muncii depuse? Echipa noastra te ajuta sa lucrezi in domeniul vanzarilor de cosmetice de lux (cu extracte natural,diamante, aur, safire, trufe, etc) in cele mai mari centre comerciale din Suedia. Aplica astazi si te ajutam sa-ti gasesti job-ul mult dorit !
• Job Full Time (5-6 zile / săptămână)
• Posibilități de caștig incepand de la minim 1000E/Luna + COMISION!
• Avem CELE MAI MARI COMISIOANE DE PE PIATA (intre 20-30%)
• Prima luna de cazare este oferita gratuit de catre companie
• Biletul de avion este decontat de catre companie dupa 3 luni contractuale
• Transportul de la aeroport este gratuit, cineva din echipa noastră vă va prelua de la aeroport.
• Transportul la locul de muncă este gratuit în prima lună.

De ce să ne alegi pe noi in ciuda multitudinii de oferte de pe piata?
• Suntem o companie formata dintr-o echipa tanara cu o experienta bogata in domeniul vanzarilor de produse cosmetice in strainatate
• Distribuitorii de produse organice de lux pentru îngrijire a pielii în Suedia.
• Procesul de selectie si recrutare este exclusiv online din confortul casei tale.

Consultant vanzari  -  Swenova Beauty AB

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă