Publicat 08 Ian 2016 | Expiră 09 Feb 2016

Consultant Vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CERINTE:

Vasta experienta in vanzari consultative (avantaj experienta in consultanta amenajari interioare);
Bune cunostinte de design interior;
Bune cunostinte in domeniul vanzarilor (identificarea nevoilor clientului, prospectarea pietei, tehnici de vanzare, ofertare, contractare, mentinerea eficienta a relatiei cu clientul, etc.);
Bune abilitati de comunicare, vanzare si negociere;
Persoana deschisa, pozitiva, proactiva, dornica sa acumuleze cunostinte si orientata catre eficienta in rezultate;
Bune cunostinte utilizare PC (Word, Excel, Power Point, Internet) - nivel avansat;
Studii superioare;
Bune cunostinte de limba engleza;

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI

Identificarea si abordarea unor noi potentiali clienti.
Asigura suport si promoveaza produsele catre firmele de arhitectura, proiectare, constructii, design interior, etc.
Ofera consultanta de specialitate in ceea ce priveste produsele la showroom
Identifica nevoile clientilor si ofera solutiile specifice, necesare;
Administreaza eficient relatia cu clientii si derularea intregului ciclu de vanzare;
Contribuie direct la indeplinirea obiectivelor de vanzari;

Descrierea companiei

Magazin amenajari interioare

Expirat
Consultant Vanzari  -  SC DECO HOME STYLE SRL