de ani Fără Frică...

Publicat 05 Iul 2006 | Reactualizat 04 Aug 2006 | Expiră 05 Aug 2006

CONSULTANT-VANZARI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:
1. Studii medii/superioare
2. Cunoscator Office bine
3. Avantaj cunoasterea limbii engleze
4. Experienta minim un an pe post similar
5. Sa posede permis de conducere categoria B.

Candidatul ideal trebuie sa fie serios, responsabil, cu bune capacitati de relationare cu semenii, receptiv, cu abilitati de negociere si lucru in echipa.

Descrierea jobului

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI.
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT.
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT ABSOLUT INSUFICIENTE !!

Sarcini si atributii:

* prospectarea potentialilor clienti si mentinerea unei bune relatii cu acestia;
* preluarea comenzilor de la clienti, pe baza formularelor de comanda;
* instruirea clientilor cu privire la caracteristicile si modul de utilizare al produselor firmei;
*cunoasterea in detaliu a produselor firmei, specificul si particularitatile acestora;
*cunoasterea si aplicarea intocmai a politici de preturi si discounturi pe care le poate acorda clientilor;
*efectuarea de incasari cat mai aproape de data scadentei facturilor,
* intocmirea zilnica a borderoului de incasari;
* intocmirea de rapoarte zilnice privind activitatea;
* evalueaza in permanenta potentialul si bonitatea clientilor actuali si potentiali;
* Alte sarcini primite de la sefii ierarhici superiori.

BENEFICII:
Salariul NET oferit este de:
* pentru perioada de proba- 900 RON,
* ulterior 1000-2500 RON
Perioada de proba este de 2 luni.
* Se ofera training, masina, telefon mobil.
Forma de angajare - contract individual de munca.
Program de lucru L-V 8,30-17,00.
* Exista posibilitati reale de promovare.

Modalitate de inscriere

* SELECTIA ARE LOC PE BAZA de INTERVIU DIRECT.

* PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9:00-16:00 la telefon:327.66.55. sau 327.79.79

CLIENTUL NOSTRU ESTE O SOCIETATE DE IMPORT SI DISTRIBUTIE PRODUSE DIN HARTIE.
Compania se afla in extindere.

* PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9:00-16:00 la telefon: 327.66.55. sau 327.79.79

Expirat
CONSULTANT-VANZARI  -  MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles