Publicat 15 Oct 2013 | Reactualizat 12 Nov 2013 | Expiră 16 Nov 2013

Consultant vanzari

3 posturi | 0 aplicanți
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Consultant vânzări

Descrierea jobului

Locul de desfăşurare a activităţii: Bucuresti, Brasov si imprejurimi
Sarcini şi cerinţe:
• intreţinerea relaţiilor cu clienţii existenţi
• dezvoltarea portofoliului de clienţi
• experienţă in vanzări, cunostinte de limba maghiara
• calităţi excelente de comunicare
• capacitate de tratare a conflictelor
• motivaţie
• deschis la noutăţi tehnice
• cunoştinţe operare calculator

Avantaj:
• gandire logică
• autoturism propriu

Inf. 0758-093.522, www.webeyegps.ro

Aşteptăm CV-le cu poză , in lb romana sau maghiara, la următoarele adrese de e-mail: brasov@webeyegps.com,

Sisteme de monitorizare si localizare flota auto prin GPS - servicii complete de logistica

Expirat
Consultant vanzari  -  Lochner System Srl