Publicat 27 Aug 2007 | Expiră 27 Aug 2007

CONSULTANT VANZARI

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-capacitate de învăţare şi de stocare a unui volum relativ mare de informaţii.
-capacitate foarte bună de a opera cu cifre, pentru a efectua calcule de complexitate medie.
-persoană echilibrată, sociabilă, amabilă, capabilă să stabilească cu uşurinţă relaţii interumane, cu bune capacităţi empatice.

Descrierea jobului

-abordează clienţii, arătându-şi disponibilitatea de a le oferi informaţiile de care au nevoie.
-prezintă informaţiile solicitate de client ( detalii cu privire la caracteristicile produselor de care acesta se arată a fi interesat, preţuri, modalităţi de plată, facilităţi oferite, condiţii şi termene, modificări posibile ale produselor, variante referitoare la materiale sau culori, posibilităţi de realizare de mobilier la comandă).
-experienta in vanzari constituie avantaj.

SC CAVIO Interiors este specializata in producerea si comercializarea mobilei din lemn masiv, stil clasic.
Pentru mai multe detalii accesati www.cavio.ro

Expirat
CONSULTANT VANZARI  -  CAVIO INTERIORS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles