Consultant vanzari

420 Cbd Shop S.R.L. 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Ești o persoană deschisă, comunicativă, motivată, cu o atitudine pozitivă și dorința de a învăța lucruri noi? Atunci te așteptăm în echipa noastră!

Iată ce poți să aduci cu tine:
  • placerea de a lucra cu oamenii
  • atenție de detalii
  • atitudine pozitivă

Descrierea jobului

Ce responsabilități vei avea?
  • vei prezenta într-un mod atractiv produsele companiei
  • vei construi și dezvolta relații cu clienții
  • îți vei însuși și aplica politica de vânzări a companiei
  • vei pregăti și expune într-un mod creativ produsele în magazin
  • vei gestiona și rezolva solicitările primite de la clienți

Ce îți oferim?
  • Salariu competitiv corelat cu experiența și abilitățile dovedite;
  • Comision la atingerea anumitor targeturi de vânzare;
  • Mediu de lucru profesionist și oportunitatea dezvoltării carierei;
  • O industrie interesantă, cu un mediu provocator care te va stimula să crești ca profesionist;
  • Traininguri și cursuri de specialitatea, în funcție de performanța;
  • Activități de teambuilding și diverse evenimente cu scop de sudare și motivare a echipei;

Suntem o companie tanara, cu o viziune clara asupra viitorului si un plan de dezvoltare foarte bine pus la punct. Detinem un magazin online cat si doua fizice si avem in vedere extinderea la nivel national. In magazinele noastre se gasesc categorii diverse de produse, de la suplimente alimentare si cosmetice bio, pana la consumabile si ustensile pentru pasionatii de fumat. Profesionalismul, disciplina si pasiunea pentru ceea ce facem ne definesc!
Publicat 19 Sept. 2022 Reactualizat 14 Nov. 2022 Expiră 18 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.