CONSULTANT VANZARI

STREBAU S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Ești persoana potivită dacă:
  • Ai studii superioare, facultate tehnică cu profil mecanic, știința și ingineria materialelor sau ai studiat optica;
  • Ai experiență anterioară cu aparatele de măsură și control calitate;
  • Ai simț tehnic, ești o persoană comunicativă și organizată;
  • Cunoști bine limba engleză (limba germnă constituie un avantaj);
  • Ai carnet de conducere cat. B.

Descrierea jobului

Ce ai de facut:
  • Asigurarea consultanței tehnice de specialitate;
  • Intocmirea ofertelor tehnico-economice;
  • Stabilirea și menținerea relațiilor cu clienții;
  • Urmărirea derulării contractelor.

Îți oferim:
  • Pachet salarial motivant,
  • Bonusuri și prime în fucție de performanță;
  • Bonuri de masă;
  • Mașină de serviciu.

* Încurajăm și aplicațiile candidaților cu varsta peste 40+

Comercializare aparatura de masura si control consultanta, aparatura de masura si control.

Publicat 7 Aug. 2022 Reactualizat 4 Sept. 2022 Expiră 6 Sept. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.