Consultant vanzari

BON SWEET BON PRODUCTIE SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este o persoana motivata, foarte organizata, cu o buna capacitate de prospectare si dezvoltare de relatii cu clientii.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Oferirea de suport general in vanzari (analizarea nevoilor, revizuirea datelor, demonstrarea functionalitatilor produsului);
Intelegerea si reprezentarea nevoilor clientilor catre echipele de produs si dezvoltare de software;
Pregatirea de estimari si rapoarte asupra progresului in indeplinirea obiectivelor de vanzari.

Compania noasta se ocupa de producerea produselor zaharoase.
Publicat 31 Mai 2022 Expiră 30 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.