Consultant Vanzari

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 4500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

​Candidatul Ideal:
  • Persoana dinamica, perseverenta, cu abilitati de negociere;
  • Cunostinte si experienta in vanzari ar fi un avantaj, insa nu este conditie obligatorie;
  • Abilitati de comunicare si relationare interpersonala;
  • Capacitatea de prioritizare a sarcinilor si de a gestiona corect situatiile noi aparute;
  • Cunoasterea pietei medicale/farma prezinta avantaj;
  • Persoana orientata spre rezultate si motivata de posibilitatea de a obtine venituri suplimentare in functie de implicare si performante;
  • Cunostinte de operare PC – Word, Excel, Power Point.

Descrierea jobului

Descrierea jobului/Responsabilitati:
  • Promovarea si vanzarea produselor din portofoliu;
  • Realizarea obiectivelor de vanzari;
  • Contactarea telefonica a potentialilor clienti, precum si mentinerea relatiilor profesionale post vanzare;
  • Negociereа si semnarea contractelor;
  • ntocmirea ofertelor catre clienti;

Ce oferim?

• Training de specialitate;
• Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de success;
• Pachet salarial atractiv, peste media pietei: salariu fix + bonus lunar;
• Mediu de lucru profesionist, stabil, intr-o companie multinationala.

Companie multinationala, cu peste 14 ani experienta, avand ca principal obiect de activitate vanzarea dispozitivelor medicale precum si a celor wellness.
Publicat 9 mai 2022 Reactualizat 16 mai 2022 Expiră 8 iun. 2022