Consultant vanzari

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 3000 RON
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Este optimist, energic si sociabil
- Este un bun jucator in echipa, impartaseste cu echipa ideile si oportunitatile
- Stie sa utilizeze instrumentele media si IT pentru promovarea companiei si cresterea vanzarilor
- Este inventiv in a gasi solutii cand metodele standard nu functioneaza
- Vorbeste engleza
- Vrea sa munceasca si sa devina un profesionist de succes - este calitatea care le poate inlocui pe toate celelalte !

Descrierea jobului

Responsabilitati generale:
- Prospecteaza piata interna si pietele externe in vedere identificarii de noi parteneri
- Mentine in mod permanent si planificat contactele cu clientii existenti si cei potentiali
- Utilizeaza si updateaza permanent instrumentele media si IT pentru promovarea produselor companiei

Beneficii:
- Ai libertatea de a pune in practica ideile pe care le ai pentru a creste vanzarile
- Te asteapta niste colegi minunati care iti pot deveni prieteni
- Iti vom rezolva problema timpului liber deoarece nu vei mai avea prea mult :)
- Iti oferim un salariu fix de 3000 lei net iar in functie de rezultate vei primi si bonusuri din vanzari

UPET Targoviste este un producător de utilaj petrolier cu traditie fondat la 1872. Acum suntem la o etapa noua, avem un plan ambitios de dezvoltare si suntem in cautarea unor profesionisti dornici de munca, realizari si performanta profesionala, care sa se alature echipei noastre extraordinare.

Publicat 9 nov. 2021 Reactualizat 7 dec. 2021 Expiră 9 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos