Consultant vânzări

TRITON S.R.L. - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Știi că ești la curent cu tot ce înseamnă tehnică adevărată și vrei să-ți transformi pasiunea în măiestrie? Triton te așteaptă să faci parte din echipă!

Beneficii și program:
- salariu brut de încadrare: 4.300 lei - 6.000 lei (în funcție de nivelul cunoștințelor tehnice);
- bonusuri și prime (în funcție de implicare și performanțe);
- salariul este plătit integral conform contractului de munca.

Cerințe:
- studii medii/superioare, permis categoria B;
- capacitate bună de comunicare şi relaţionare.

Descrierea jobului

Atribuții:
- promovarea si vânzarea produselor companiei;
- administrarea şi dezvoltarea portofoliului de clienţi si urmărirea realizării planului de vânzări.

Descrierea companiei

La TRITON te așteaptă:
- o echipa energică, orientată către rezultat;
- noi provocări în fiecare zi, ținând în felul acesta monotonia la distanță;
- un mediu de lucru plăcut;
- transparență și autenticitate.

Publicat 27 sept. 2021 Reactualizat 27 oct. 2021 Expiră 27 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos