Consultant Vanzari

LRS HERITAGE SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3000 - 4500 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Ai minim 5 ani experiență de vânzări pentru un brand de lux
- Studii medii / superioare absolvite
- Bune abilități de comunicare, negociere și interacțiune umană
- Prezență fizică agreabilă și inteligență emoțională
- Atenție și flexibilitate la nevoile clientului
- Prezentă și vestimentație smart casual sau elegantă
- Cunoști limba engleză la nivel mediu sau avansat (scris și vorbit)
- Utilizare PC (word, excel, email), platforme e-commerce constituie un avantaj

Descrierea jobului

- Prezentarea produselor din portofoliul companiei. Încheierea vânzării
- Consilierea clienților întru alegerea bijuteriilor visate
- Întocmirea documentelor aferente vânzării
- Urmărirea și gestionarea comenzilor online
- Task-uri în gestionarea magazinului online, alături de echipa de e-commerce

Oferim:
- Un loc de muncă stabil într-un mediu de lucru de calitate și într-o echipă profesionistă și prietenoasă
- Pachet salarial motivant și bonusuri de performanță: 4000 lei salariu, comision din vânzări, asigurare medicală privată
- Dezvoltarea unei cariere solide în domeniul bijuteriilor de lux
- Lucrul într-o companie cu renume, la standarde de calitate dovedite
- Training constant de la o echipă cu o experiență de peste 15 ani în domeniul vânzării bijuteriilor cu diamante

La Rosa este un boutique privat de bijuterii, verighete și inele de logodnă, un brand cu vechime și prestanță pe piața bijuteriilor de lux din România.
Prin showroom-ul său din București, precum și prin intermediul magazinului online, La Rosa oferă clienților săi o experiență de cumpărături la cele mai înalte standarde. Consultanță profesională în alegerea bijuteriilor perfecte, sute de produse în stoc, verighete realizate la comandă și bijuterii personalizate.

La Rosa consideră că bijuteriile sunt mai mult decât simple accesorii, ele sunt piese amintire, cu adevărat speciale, ce capturează cele mai frumoase momente din viața fiecărui om.
Publicat 29 iun. 2021 Reactualizat 29 iul. 2021 Expiră 29 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos