Publicat 31 Ian 2021 | Expiră 03 Mar 2021

Consultant Vanzari

CONFIDENTIAL
2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

Companie din domeniul medical cauta pentru divizia de analize medicale dedicata companiilor, consultanti vanzari. Cerintele sunt:
prezenta placuta,
cunoasterea unei limbi straine de circulatie internationala,
deschidere spre a invata,
posesor de permis categorie B,
determinat si doritor de satisfactii profesionale.
Pozitia include deplasari dese in afara biroului.
Cunostintele de Word, Excel si corespondenta comerciala precum si experienta in domeniul vanzarilor constituie un avantaj.
Programul de lucru este de luni-vineri intre ora 9 si ora 18 iar salariul este compus din minim 2500 lei plus comision consistent care poate duce veniturile spre 7000-8000 lei/luna.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Consultant Vanzari  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles