Publicat 28 Aug 2019 | Reactualizat 18 Sep 2019 | Expiră 27 Sep 2019

Consultant vanzari

1 post

Candidatul ideal

Compania MAURER IMOBILIARE CONSTANTA angajeaza agent vanzari.

  • Esti o persoana dinamica, proactiva, atenta la detalii si organizata?
  • Esti comunicativ?
  • Esti capabil sa lucrezi la mai multe sarcini deodata si esti ordonat?
  • Esti o persoana orientata catre client, organizata, autodidacta, proactivă?
Daca raspunsul este DA, pe tine te cautam.

Cautam o persoana capabila sa indeplineasca singura sarcinile, o persoana ce iubeste ceea ce face si careia ii place a sa vina cu idei de imbunatatire in activitatea de vanzare a companie. Activitatea de vanzare reprezinta intalniri cu potentiali clienti, prezentarea produsului si a proiectului, inchiderea vanzarii.

Descrierea jobului

Pentru aceasta pozitie avem nevoie urgent de cineva cu:

  • aptitudini de utilizare PC (Microsoft Office)
  • cunoasterea de limba engleza la nivel de comunicare
  • initiativa in comunicare
  • experienta in domeniul vanzarilor de minim 3 ani
Avantaj:
  • permis de conducere cat. B
  • experienta in domeniul imobiliar.

Numai candidaţii selectati vor fi invitati la un interviu, a carui data va fi stabilita de comun acord cu acestia.
Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si în deplină confidentialitate.
Nu vor fi luate îin considerare candidaturile care nu vor indeplini conditiile minimale solicitate in specificatiile postului.
Compania isi rezerva dreptul de a testa competentele declarate de catre candidati.

MAURER IMOBILIARE este o societate cu capital privat german, care şi-a început activitatea în construcţii imobiliare în anul 2005. Primul proiect imobiliar a fost realizat în Cluj-Napoca, un imobil cu 29 de apartamente, urmat de proiectul care ne reprezintă: Avantgarden Brașov. Complexul Avantgarden3 din Brașov prevede construcția a peste 3500 de unități locative, iar la Sibiu este în dezvoltare un proiect cu 1800 de apartamente.

Consultant vanzari  -  Maurer Imobiliare SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles