Publicat 11 Iun 2019 | Reactualizat 11 Iul 2019 | Expiră 12 Iul 2019

CONSULTANT VANZARI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CANDIDATUL IDEAL
- experienta de minim 5 ani in vanzari;
- dinamic, creativ, proactiv, flexibil, atent la detalii si organizat;
- capacitate de analiza, sinteza si redactare concisa si corecta a informatiilor;
- cunostinte avansate de operare PC;
- creativitate, flexibilitate si originalitate, atentie la detalii si interes pentru calitate;
- cunoasterea limbii engleze;
- seriozitate, punctualitate, responsabilitate
- persoana orientata catre client, organizata, autodidacta, proactiva;

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI

- Crearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii;
- Interfata in relatiile cu clientii firmei si oferirea de consultanta pentru acestia, primirea si indrumarea vizitatorilor in companie, lamurirea aspectelor cu privire la solicitarile acestora; furnizare informatii;
- Atitudine pozitiva, constructiva, orientata spre rezultate;
- Disponibilitatea si capacitatea de a aborda situatii necunoscute si de a mentine interesul catre dezvoltarea afacerii;
- Abilitati de prioritizare a activitatilor si de gestionare a timpului;
- Capacitate de a lua decizii corecte si rapide, atentie la detalii;
- Gestionarea diverselor evidente, raportari si a bazei de date;
- Cunostinte medii de PC si MS Office (Word, Excel).

EXPERIENTA IN DOMENIUL IMOBILIAR REPREZINTA UN AVANTAJ!

BENEFICII
Pachet salarial atractiv;
Oportunitati de dezvoltare in cariera;
Mediu de lucru atractiv, tanar.

Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.
Nu vor fi luate in considerare candidaturile care nu vor indeplini conditiile minimale solicitate in specificatiile postului.
Compania isi rezerva dreptul de a testa competentele declarate de catre candidati.

MAURER IMOBILIARE este o societate cu capital privat german, care şi-a început activitatea în construcţii imobiliare în anul 2005. Primul proiect imobiliar a fost realizat în Cluj-Napoca, un imobil cu 29 de apartamente, urmat de proiectul care ne reprezintă: Avantgarden Brașov. Complexul Avantgarden3 din Brașov prevede construcția a peste 3500 de unități locative, iar la Sibiu este în dezvoltare un proiect cu 1800 de apartamente.

Expirat
CONSULTANT VANZARI  -  Maurer Imobiliare SA