de ani Fără Frică...

Publicat 04 Feb 2019 | Reactualizat 06 Feb 2019 | Expiră 07 Mar 2019

Consultant Vanzari Vodafone

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca esti sigur ca:
- Esti perseverent si ambitios;
- Ai foarte bune ablitati de comunicare si relationare;
- Esti orientat catre solutionarea problemelor clientului.

Si ne poti convinge si pe noi ca:
- Ai bune abilitati de lucru pe calculator (Microsoft Office);
- Ai capacitate foarte buna de asimilare a informatiilor;
- Ai studii liceale finalizate;
- Poti participa la un training de 2 saptamani (program full-time);

Atunci, vei putea:
- Furniza informatiile solicitate de client privind produsele si serviciile companiei;
- Oferi cele mai bune solutii clientiilor;
- Construi, adapta si propune clientului o oferta de produse si servicii cu scopul de a incheia cu success procesul de vanzare/resemnare contract.

Credem in tine, asa ca iti oferim:
- Program de training platit
- Oferta financiara atractiva (salariu fix + comisioane)
- Oportunitatea de a-ti incepe cariera intr-o companie multinationala
- Un mediu de lucru in care sa te poti dezvolta personal si profesional.

Crede si tu in tine! Alatura-te echipei VODAFONE!

Descrierea jobului

• Vei crea o experienta de cumparare excelenta clientilor Vodafone – iti vei putea pune amprenta personala in intelegerea nevoilor, consilierea si comunicarea cu clientii, depasindu-le asteptarile si facandu-i sa isi doreasca sa revina;
• Vei avea o varietate de activitati aditionale in magazin, de la incasare bani, emitere si explicare de facturi, generare si completare de documente contractuale, inlocuiri de SIM-uri;
• Vei face analize de vanzari si vei completa rapoarte regulate;
• Vei crea o atmosfera de lucru propice unei bune desfasurari a activitatii din magazin, contribuind astfel la a face viata clientilor mult mai usoara.

La Vodafone, vei gasi echipa, informatiile si resursele care te vor stimula sa-ti pui in valoare cunostintele si talentul. Astfel, zi de zi iti vei depasi limitele si te vei transforma intr-un supererou capabil sa isi foloseasca puterile in slujba clientilor. De asemenea, vei gasi in Vodafone o echipa pentru care satisfactia clientilor, ultimele descoperiri tehnologice sau lansarile de cele mai avansate modele de telefoane, accesorii sau tablete sunt tot atatea oportunitati de invatare si de dezvoltare.
Te regasesti in aceasta descriere? Inseamna ca esti pe drumul cel bun pentru a deveni urmatorul Consultant de Vanzari Vodafone.

Expirat
Consultant Vanzari Vodafone  -  SC EASY TELESELL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles