Consultant Vanzari Teren Tamplarie PVC, Aluminiu-SIBIU

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Aplică sau recomandă unui prieten! Trimiteți cv-urile pe acitimconstruct@yahoo.com. Pentru mai multe informații sunati la 0762 258 933.

SC ACITIM CONSTRUCT SRL angajează CONSULTANT VÂNZĂRI TEREN în domeniul vânzării de TÂMPLĂRIE PVC ȘI ALUMINIU!

Ce ne dorim de la tine:
• Să îți placă să comunici cu oamenii.
• Să ai o atitudine pozitivă, deschisă, prietenoasă, veselă.
• Să îți placă să lucrezi în echipă și să ceri ajutorul atunci când ai nevoie.
• Să ai cel puțin cunostințe medii de utilizare a calculatorului (întocmire documente, internet, aplicații).
• Sa deții permis de conducere categoria B.
• Experiența în vânzări de teren constituie un avantaj.
* Experienta in domeniul constructiilor constituie un avantaj.

Descrierea jobului

• Găsirea clienților prin activitate de teren și consilierea acestora pentru a alege cele mai potrivite produse pentru ei.

Ce îți oferim?
• Salariu fix motivant și procent din volumul vânzărilor
• Bonusuri de performanță motivante
• Mașină de serviciu, laptop, telefon.
• Acces la cursuri, susținere pentru dezvoltarea personal

Acitim este o companie cu tradiție de peste 13 ani, care pune accent pe calitate și seriozitate în domeniul Tâmplăriei PVC, aluminiu, lemn - pentru Ferestre și Uși, Rulouri, Jaluzele, Uși de Garaj, Obloane, Uși de interior, Rolete textile, Porți automate.

Publicat 12 mai 2022 Expiră 11 iun. 2022